Články

Je nová Putinova limuzína výhradně ruská?

Nová zn. Aurus je chloubou Ruska, pokouší se konkurovat značkám jako Bentley nebo Rolls-Royce. Ovšem cena za ruský sedan bude oproti těmto značkám daleko nižší - po nabídce na trh zákazníkům začne na 10 mi. rublů (asi 3736 mil. Kč).

Číst více

Nejsilnější Ford - Shelby GT500

Ford na autosalonu v Deitroitu představil nejvýkonnější model do běžného provozu, disponující výkonem 700 koní - upravený Mustang - Shelby GT500.

Číst více

Jak ušetřit peníze

Peníze jsou to nejdůležitější, co nás v této době drží nad vodou. Proto jsme pro naše milé zákazníky (všechny) připravili program Motul Evo, kde můžete všem svým agregátům, které jsou umístěny v automobilu, dodat to nejlepší, tzn. maximální čistotu s největší odborností.

Číst více

Nissan v 90. letech – přenos točivého momentu u variátoru

Na konci 90. let Nissan představil variátorovou převodovku rozdílné konstrukce -  Extroid CVT, která dokázala přenést točivý moment až 400 N.m.

 

Číst více

15 let dvouspojkové převodovky DSG od Volkswagenu

Právě před 15 lety představila automobilka VW automatickou převodovku současné doby – dvouspojkovou převodovku DSG (1. velkosériová výroba).

 

Číst více

Hybridní převodovky od Toyoty v Evropě

Toyota spustila výrobu 4. generace hybridních převodovek blízko českých hranic - v polském závodu TMMP ve Valbřichu. 

 

Číst více
KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • Více jak 100 let automatiky

  První automatická převodovka, dílo bostonské firmy Sturtevant Brothers, přišla na svět v r. 1904. Měla 2 rychlostní stupně, avšak často vykazovala závady.

  More
 • KAPS Automatic - 1.místo Slalom Vyškov

  Rozhovor s jezdcem KAPS Automatic L. Štelcem o výhře ve Vyškově...

  More
 • Kaps podporuje přerovské kanoisty

  Kaps Automatic podporuje rychlostní kanoisty z Přerova, kteří v rámci ukončení sezóny přivítali jednoho z nejlepších kanoistů světa Martina Fuksu.

  More
 • Kaps na Barum rally 2018

  Dne 24. - 26.8.2018 opět proběhla Barum rally, na které se KAPS prezentoval se svými výrobky a službami.

  More
 • Kaps na závodech 14.-15.7.2018

  Kaps automatic se ve dnech 14.-15.7..2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo dalšího podniku závodu automobilů do vrchu a autoslalomu- Slovácký kopec-Násedlovice u Kyjova "VIII. memoriál Stanislava Firtla".

  More