Honda CR-V 2015: Všechny podrobnosti odhaleny

Faceliftovaný model dostal upravený design, který nově působení elegantnějším dojmem. Nejvíce změn se však událo na místech, které jsou prvnímu pohledu ukryty. Přední kola mají nově zavěšení, změněn byl i poměr řízení a to o 8 procent. Interiér slibuje větší míru odhlučnění. Samotná automobilka tvrdí, že faceliftovaný model CR-V nabídne komfortnější jízdu.

Pod kapotou najdeme celkem tři čtyřválcové motorizace. Dvě naftové a jednu benzínovou. Dieselové agregáty mají obsah 1,6 litrů a jsou naladěny na 120 a 160 koní. Prvně jmenovaný nabídne 300 Nm točivého momentu. Výkonnější varianta ještě o 50 Nm více. Pravě výkonnější diesel si můžete pořídit s devítistupňovou manuální převodovkou. Jediný benzínový agregát má obsah 2,0 litrů a výkon 155 koní a 192 Nm točivého momentu. Nově z nabídky zmizela motorizace 2,2 litru i-DTEC. Automobilka toto rozhodnutí okomentovala slovy, že nové faceliftovaný model CR-V je postavený tak, aby nabídl co možná nejlepší poměr výkonu a spotřeby.

Automobilka očekává, že více jak 60 procent zákazníků sáhne po dieselové variantě. Slabší dieselová varianta má spotřebu 4,4 l/100 v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem předních kol. Devítistupňová automatická převodovka pomůže nižší spotřebě, která bude u výkonnějšího dieselů 4,9 l/100 km. Jediný benzínový agregát v nabídce nabídne spotřebu 7,2 l/100 km.

V interiéru nově narazíme na chytrý palubní systém Honda Connect. Po spárování s vašim chytrým mobilním telefonem můžete využívat pokročilejší funkce jako je prohlížení internetu nebo poslouchat internetové rádio. Samozřejmě nechybí ani základní funkce jako je klasické FM rádio, Bluetooth a satelitní navigace.

Zdroj:http://www.automotonews.cz/2015/01/21/honda-cr-v-vsechny-podrobnosti-odhaleny/

Archiv

KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • Hyundai i30 N – čtyřkolka s automatickou převodovkou

  Již se testují prototypy.

  More
 • Vlastní Cristiano Ronaldo nejdražší vůz?

  Automobilka Bugatti představila na ženevském autosalonu nejdražší vůz historie - Bugatti La Voiture Noire. Jelikož se nejedná o sériovou výrobu, existuje pouze jedna verze, má nesmírnou hodnotu – až 11 mil. EUR (282 mil Kč). Novým majitelem se měl stát Cristiano Ronaldo. Prostě chce být vždy „na vrcholu“ :)

  More
 • Nejrychlejší sériově vyráběné kombi na trhu najdeme v nabídce značky Alpina

  More
 • KAPS na ČT sport – Vyškovský slalom

  More
 • Více jak 100 let automatiky

  První automatická převodovka, dílo bostonské firmy Sturtevant Brothers, přišla na svět v r. 1904. Měla 2 rychlostní stupně, avšak často vykazovala závady.

  More