KAPS Automatic - 1.místo Slalom Vyškov

Jak ses cítil na startu?

Na startu se jako vždy soustředím hlavně na to, abych neudělal žádnou chybu a dojel v co nejlepším možném čase.

 

Jak ses cítil v cíli?

Už po prvním tréninku jsem viděl, že auto funguje na 100% a proto se mé časy každým kolem zlepšovaly. V cíli jsem byl hlavně rád, že auto funguje, vše vydrželo, a že se nic nestalo.

 

Byly nějaké problémy, jak auto fungovalo?

Jak říkám problémy žádné, na autě jsem za celou sezonu nechal hodně času, takže jsem rád že se to vyplatilo a opět jsme vyhráli.

 

Míváš při závodech strach?

Strach mám vždy před každým závodem, ale po odjetí ze startovní čáry to ze mě nějak opadne a pak se soustředím jen na závod. Nebezpečí si ale uvědomuju a přistupuju k tomu s velkým respektem.

 

Jaké bývá po závodě opotřebení/ poškození?

Nejvíc samozřejmě dostávají zabrat pneumatiky, na tento závod jsme zvolili suchou směs a vyplatilo se. Na začátku sezony jsme měli hodně problémů s mezinápravou a s nastavením (hlavně na slalomu) ale po menších úpravách a opravách je vše, jak má být.

 

Jaká byla reakce lidí?

No na vyhlášení a během závodů asi překvapení od mnoha jezdců jak to auto perfektně jede a jak velký jsem měl náskok od ostatních jezdců (7 vteřin).

 

Jaké je porazit Pavla Valouška? J

Je to výborný pocit vzhledem k tomu jaká je to ikona motosportu a jaké má za sebou zkušenosti z rallye. Ale že jsem porazil Pavla Valouška jsem se dověděl až na vyhlášení od mého kolegy Tomáše, přiznám se, že jsem vůbec nevěděl, že bude také startovat. Já se hlavně soustředil na mé časy a na závod.

 

Chtěl bys ještě něco dodat?

Ano. Velké poděkování patří Firmě KAPS Automatic a jejímu majiteli, který do mně vkládá důvěru a umožní mi  tohle závodění, které se pro mě stalo neskutečnou motivací se zlepšovat a prožívat jej. I když je to finančně i fyzicky náročné. Dále chci poděkovat rodině, snoubence že má trpělivost a zatím jí  nějak nevadí, že pro to obětuji hodně času J, celému týmu a přátelům za podporu v celém roce.

Archiv

 • 2018-11-20

  Den otevřených dveří - Mikulášský výprodej

  Zveme vás na den otevřených dveří při příležitosti likvidace zásob dne 6.12.2017. Slevy 95%...

 • 2018-11-13

  KAPS Automatic - 1.místo Slalom Vyškov

  Rozhovor s jezdcem KAPS Automatic L. Štelcem o výhře ve Vyškově...

 • 2018-10-18

  Kaps podporuje přerovské kanoisty

  Kaps Automatic podporuje rychlostní kanoisty z Přerova, kteří v rámci ukončení sezóny přivítali jednoho z nejlepších kanoistů světa Martina Fuksu.

 • 2018-08-31

  Kaps na Barum rally 2018

  Dne 24. - 26.8.2018 opět proběhla Barum rally, na které se KAPS prezentoval se svými výrobky a službami.

 • 2018-07-17

  Kaps na závodech 14.-15.7.2018

  Kaps automatic se ve dnech 14.-15.7..2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo dalšího podniku závodu automobilů do vrchu a autoslalomu- Slovácký kopec-Násedlovice u Kyjova "VIII. memoriál Stanislava Firtla".

 • 2018-06-25

  Kaps na závodech 9.-10.6.2018

  Kaps automatic se ve dnech 9.-10.6.2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo závodů automobilů do vrchu a autoslalomu- VÍRSKÉ SERPENTINY: VÍR - BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

 • 2018-05-08

  Vozový park policie ve SAE

  Naši strážci zákona mohou tiše závidět. :)

KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • Hyundai i30 N – čtyřkolka s automatickou převodovkou

  Již se testují prototypy.

  More
 • Vlastní Cristiano Ronaldo nejdražší vůz?

  Automobilka Bugatti představila na ženevském autosalonu nejdražší vůz historie - Bugatti La Voiture Noire. Jelikož se nejedná o sériovou výrobu, existuje pouze jedna verze, má nesmírnou hodnotu – až 11 mil. EUR (282 mil Kč). Novým majitelem se měl stát Cristiano Ronaldo. Prostě chce být vždy „na vrcholu“ :)

  More
 • Nejrychlejší sériově vyráběné kombi na trhu najdeme v nabídce značky Alpina

  More
 • KAPS na ČT sport – Vyškovský slalom

  More
 • Více jak 100 let automatiky

  První automatická převodovka, dílo bostonské firmy Sturtevant Brothers, přišla na svět v r. 1904. Měla 2 rychlostní stupně, avšak často vykazovala závady.

  More