Opravy převodovek nákl. automobilů...

KAPS AUTOMATIC je přední společnost v České republice, která nabízí specializované opravy a výměnné služby v oblasti automatických převodovek, všechny typy oprav hydrodynamických měničů  a prodej náhradních dílů.

Společnost KAPS Automatic je schopna opravit nejenom automatické převodovky osobních automobilů, ale i automatické převodovky zakázkově vyráběné pro lehké, středně těžké a těžké nákladní automobily. Sortiment našich vozidel mimo jiné zahrnuje:

MAN, IVECO, DAF, Daimler grouup – Mercedes, Volvo, Scania, Mitsubishi, Nissan, Renault

Našim specialistům na převodovky se dostalo průpravy jak na domácím, tak i na mezinárodním odborném poli a zkušenosti, které vám nabízí, jsou zárukou, že váš vůz bude zakrátko opět plně pojízdný.

Máme bohaté zásoby náhradních dílů od významných značek automatických převodovek a výrobců autopříslušenství, takže vám můžeme poskytnout jen ty nejlepší možné služby.

Vzhledem k tomu, že naše společnost sídlí v srdci Evropy, jsme snadno k dosažení a rádi uvítáme všechny zákazníky ze sousedních zemí jako je Rakousko, Německo, Polsko, Slovensko a Maďarsko.

Archiv

KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • Hyundai i30 N – čtyřkolka s automatickou převodovkou

  Již se testují prototypy.

  More
 • Vlastní Cristiano Ronaldo nejdražší vůz?

  Automobilka Bugatti představila na ženevském autosalonu nejdražší vůz historie - Bugatti La Voiture Noire. Jelikož se nejedná o sériovou výrobu, existuje pouze jedna verze, má nesmírnou hodnotu – až 11 mil. EUR (282 mil Kč). Novým majitelem se měl stát Cristiano Ronaldo. Prostě chce být vždy „na vrcholu“ :)

  More
 • Nejrychlejší sériově vyráběné kombi na trhu najdeme v nabídce značky Alpina

  More
 • KAPS na ČT sport – Vyškovský slalom

  More
 • Více jak 100 let automatiky

  První automatická převodovka, dílo bostonské firmy Sturtevant Brothers, přišla na svět v r. 1904. Měla 2 rychlostní stupně, avšak často vykazovala závady.

  More