Kotouč gearboxes racing transmissions
Kotouc gearboxes
Racing transmissions
Repase hydroměniče

Tento formulář slouží k objednávce opravy SAMOSTATNÉHO kusu (měnič musí být již demontován).
Pokud si přejete objednat opravu měniče, včetně demontáže a zpětné montáže do vozidla, použijte formulář "OPRAVY PŘEVODOVEK".

Odeslání/doručení měniče:

  1. Zašlete na adresu KAPS AUTOMATIC s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
  2. Dopravu pro Vás zařídíme my. Stačí označit (zaškrtnout) políčko "Požaduji objednat dopravu z adresy" 
  3. Doručte osobně na jednu z našich poboček - KOJETÍN/BRNO

Cena opravy hydrodynamického měniče se odvíjí od rozsahu poškození a NELZE ji určit dopředu bez otevření měniče. Pokud požadujete znát cenu ještě než proběhne oprava, informujte nás s předstihem.

V opačném případě provedeme opravu a na základě zjištěného poškození vám bude účtována cena dle platného CENÍKU a měnič zaslán na dobírku.

BALENÍ

  1. Měnič je potřeba usadit ideálně do polystyrénu nebo něčeho, co ochrání spodní část měniče + vystlat boky krabice okolo měniče a neposlední řadě ochránit měnič shora
  2. Rovněž je nezbytné z měniče vylít co nejvíce oleje a utěsnit HUB (vyteče-li olej do krabice, dopravce odmítne takovou zásilku doručit)

online
Repase hydroměničů

Osobní údaje

Fakturační adresa

Doručovací adresa (pokud je jiná než fakturační)

Údaje o vozidlu

Požaduji objednat dopravu z adresy

Už jste u nás byli?

Souhlasím, aby společnost Kaps Automatic s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem provedení registrace zákazníka, vedení a správy uživatelského profilu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.